[INFO] Zbiór informacji o aktywności VIXX w marcu i kwietniu 2017 roku

Aby przed nadchodzącym comebackiem nadrobić zaległości 
marcowe i kwietniowe związane z aktywnością VIXX, 
postanowiłam złożyć wszystko w jeden tekst. 
Polecam użyć skrótu klawiszowego [ctrl + F] jeśli chcecie 
znaleźć informacje o konkretnym członku lub wydarzeniu. 
~Neshi

VIXX

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

7 marca zostało wydane DVD z koncertów VIXX Live Fantasia [ELYSIUM], które odbyły się 13‑14 sierpnia zeszłego roku. Oprócz tego w zestawie znajduje się 96 stronicowy photobook, standing card oraz plakat. Poniżej możecie znaleźć zapowiedź samej płyty:

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

22 marca pojawiła się informacja o nowej współpracy VIXX – tym razem członkowie zostali modelami znanej marki mundurków szkolnych IVYclub! Z tej okazji 2 maja odbędzie się specjalny event dla fanów – VIXX Cafe.

31 marca zespół wystąpił podczas IME K-Wave Concert in Bangkok 2017 – chłopaki zaprezentowali „Dynamite”, „Fantasy”, „The Closer”, „On & On”, „Haeven” oraz „Love Equation”. Dodatkowo na zakończenie wydarzenia VIXX, Seventeen i Halo pojawili się razem na scenie i wystąpili z „Uptown Funk” Bruno Marsa. (źródło)

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

6 kwietnia Rovix zapowiedział wydarzenie związane z piątą rocznicą VIXX – w maju będzie miał miejsce VIXX V FESTIVAL, w którego skład wejdą: koncert, nowy album oraz wystawa.

Z tej okazji zostało również otworzone specjalne konto w aplikacji KakaoTalk Plus Friends, które możecie znaleźć tutaj.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Koncerty z czwartej już serii VIXX Live Fantasia – tym razem [DAYDREAM] odbędą się 12‑14 maja w Jamsil Arena w Seulu. Oprócz tego, 21 kwietnia Rovix poinformował nas o tym, że kolejny koncert będzie miał miejsce 11 czerwca w KBS Busan Hall w Busanie. Przy okazji, 26 kwietnia na stronie Naver Starcast pojawiły się kulisy sesji zdjęciowej promującej [DAYDREAM], a dwa dni później pojawił się spot zapowiadający koncerty:

Wraz z nadchodzącą trasą koncertową Jellyfish Ent. wznowiło również sprzedaż oficjalnych lightsticków.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

8 kwietnia miała miejsce gala rozdania nagród YinYueTai 5th V Chart Awards, gdzie członkowie VIXX zdobyli nagrodę w kategorii Hot Trend Group. Serdeczne gratulacje dla chłopaków i Starlights!

21 kwietnia został wydany OST do dramy JTBC “Man To Man” nagrany przez VIXX! Piosenka nosi tytuł „Take Your Hand” i możecie ją znaleźć na różnych portalach muzycznych.

24 kwietnia Rovix oficjalnie ogłosił trasę VIXX FAN MEETING TOUR in SE‑ASIA, która będzie miała miejsce w lipcu w Azji Południowo‑Wschodniej. Trasa organizowana jest przez MyMusicTaste, a VIXX zobaczy się z fanami w Kuala Lumpurze (27.07), Dżakarcie (29.07) oraz Bangkoku (30.07).

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

1 maja pojawiła się informacja o szczegółach wystawy z okazji 5 rocznicy VIXX – będzie ona miała miejsce w ARA Art Center od 24 maja do 4 czerwca. Wystawa będzie nosiła tytuł [VIXX 0524], a w ramach jej fani mogą przesyłać swoje fanarty (do 14 maja) – więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

N

hakyeon-3

W lutym zostało ogłoszone, że Hakyeon otrzymał rolę w nadchodzącej dramie OCN „Tunnel” jako Park Kwang Ho urodzony w 1988 roku. Ze względu na problemy z grafikiem, N miał zrezygnować z kręcenia dramy, jednakże wznowił nagrania i pozostał w obsadzie. 19 marca został wyemitowany pilot serialu, a 25 odbyła się premiera pierwszego odcinka.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Pod koniec lutego ogłoszono, że N został stałym gościem w drugim sezonie programu OnStyle „Lipstick Prince”! Jest to program rozrywkowy, w którym celebryci muszą wykonać odpowiedni makijaż celebrytkom, które goszczą w danym odcinku. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 30 marca, jednakże Hakyeon pojawił się po raz pierwszy w programie dopiero w trzecim odcinku, który został wyemitowany 13 kwietnia. Z okazji premiery drugiego sezonu, na trzy dni przed pierwszą emisją miał miejsce live w aplikacji [V] oraz TVING Live. Oprócz tego, 10 kwietnia N odbył specjalny live w TVING Live wraz z Eunkwangiem z BTOB. Poniżej możecie znaleźć zapowiedź sezonu nagraną przez N’a:

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

5 marca N odbył swój pierwszy solowy Fan Meeting [VIXX Leader N’s First Sweet Fan Meeting „N with You” in Taipei].

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

W 101 odcinku programu MBC „King of Masked Singer”, który został wyemitowany 5 marca, pod przebraniem jako „Dart Man” pojawił się nie kto inny jak N! Hakyeon konkurował z “Cube One” z piosenką “I Want to Fall in Love” Kim Jo Hana. Po przegranej zaledwie trzema punktami, „Dart Man” wystąpił z piosenką Go Han Woo „암연” i ukazał swoją tożsamość. Krótki fragment tego występu możecie znaleźć poniżej. (źródło)

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

20 marca pojawiła się informacja o dołączeniu N’a do obsady dramy KBS „Ms. Perfect/Perfect Wife”. Hakyeon pojawił się już w 9 odcinku (wyemitowanym 27 marca) jako Brian Lee, młodszy brat jednej z głównych bohaterek – Lee Eunhee.

Leo

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

3 marca w aplikacji [V] miał miejsce live „Ask Leo Anything”, podczas którego między innymi narysował Kena.

4 marca Leo odbył nagrania do VIXX TV2 ze swoim siostrzeńcem Minyulem! W trakcie nagrań Taekwoon odbył również krótki live w aplikacji [V].

Na początku tego roku, osoby odpowiedzialne za musical „Mata Hari”, który był wystawiany na scenie w 2016 roku, zaczęły wspominać o wznowieniu przygotowań do produkcji. 13 kwietnia pojawiła się już oficjalna informacja – Leo powraca jako Armand w nowej wersji musicalu! „Mata Hari” pojawi się na deskach teatru Sejong Center Chamber Hall 21 czerwca, a poniżej możecie znaleźć krótkie zapowiedzi musicalu.

Leo i Ken

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

7 kwietnia Leo i Ken pojawili się jako paneliści w programie MBC Duet Song Festival.

Ken

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Od lutego Ken gra w musicalowej wersji „Boys Over Flowers” jako Tsukasa. Jedną z form promocji musicalu była sesja zdjęciowa do marcowego wydania magazynu Singles Star. Poniżej znajdziecie krótki filmik przedstawiający kulisy sesji.

3 kwietnia w mediach pojawiła się informacja o obsadzie do musicalu, który powraca po sześciu latach z okazji swojej 10 rocznicy – jest to „Hamlet”, w którym Ken otrzymał główną rolę. Premiera produkcji została zapowiedziana na 19 maja w The Cube Art Center, jednakże Rovix nie podał jeszcze żadnej informacji na ten temat – według oficjalnej strony, o czwartym aktorze grającym Hamleta (którym miałby być Jaehwan) mamy się dopiero dowiedzieć 8 maja.

Ravi

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

17 kwietnia Ravi wziął udział w nagraniach do VIXX TV2, gdzie pojawił się wraz ze swoim szczeniakiem o imieniu Bada$$ [kor. 엉덩이 – Butt]. W trakcie nagrań Wonsik odbył również krótki live w aplikacji [V].

6 kwietnia Ravi wydał kolejny solowy utwór w formie MIXTAPE – „자각몽 (Lucid Dream)” (Feat. Microdot). Piosenkę możecie znaleźć na koncie Raviego na Soundcloud oraz poniżej na Youtube:

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Ravi wystąpi podzczas dwóch koncertów organizowanych przez Rapbeat Show: 1 lipca w Sydney Olympic Park odbędzie się RAPBEAT SHOW 2017 in Australia oraz 8 lipca w KBS Arena będzie miał miejsce NBA Buzzer Beat Festival.

Hongbin

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

5 marca Hongbin odbył nagrania do VIXX TV2, gdzie pojechał na wycieczkę do Jebudo. W trakcie nagrań Hongbin odbył krótki live w aplikacji [V], a kilka dni później dodał zdjęcia z jego wypadu za miasto.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

23 marca została ogłoszona informacja o nowej mini dramie SBS Plus „Wednesday at 3:30 PM”, w której główną rolę otrzymał Hongbin! Postać, którą zagra Kong ma na imię Yoon Jaewon, jest to bliski przyjaciel głównej bohaterki (granej przez Jin Ki Joo), która została porzucona przez chłopaka i teraz próbuje wzbudzić jego zazdrość tworząc udawany „lovestagram” właśnie przy pomocy Jaewona. Drama ma mieć swoją premierę w maju. (źródło)

Hongbin i Hyuk

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

W lutym na stronie Fancafe pojawiło się pytanie co Hyuk mógłby zrobić podczas swojego live’a. Jak się okazało później, Starlights wybrali opcję „Gotowanie razem z Hongbinem” i 6 marca Hyuk oraz Hongbin odbyli razem wspólny live w aplikacji [V].

Hyuk

7 marca Hyuk wziął udział w nagraniach do VIXX TV2, które miały miejsce w D Museum podczas wystawy [YOUTH]. Dodatkowo, podczas nagrań Sanghyuk odbył krótki live w aplikacji [V].

Hyuk pojawił się w kolejnej serii kanału Mobidic na Youtube – tym razem są to dwa odcinki [99 seconds review]:


CR: realvixx + gu9udan + vixx_update + nimionimio + DoubleU_524 @ twitter | PL: Neshi @ VIXX Poland

Reklamy